Isosvalinnat

Isosvalinnat kesän 2018 ripareille on tehty. Tarkista kaikki leirit läpi ja etsi oma nimesi.

Mikäli et pääse isoseksi sille riparille, minne sinut on valittu, ota kiireesti yhteyttä Tiinaan (tiina.o.ahonen@evl.fi, 044 422 0538). Ota yhteyttä myös kaikissa muissa ihmetyksissä ja kysymyksissä.

 

KILJAVA 4.-10.6.

 

Poikonen Jyri

Morelius Marika

Tuomala Josefina

Kantola Anni

Suomela Erika

Karppinen Nea

 

 

PIISPALA 2 4.-10.6.

 

Luotola Inka

Autioniemi Julia

Airala Saija

Helkala Sanni

Paakkunainen Janica

Ilola Matias

 

 

PIISPALA 3 10.-16.6.

 

Ala-ranta Anni

Heikkilä Pauliina

Kyllinen Jade

Luostarinen Rosa

Nyyssönen Salla

Tarkiainen Veera

 

 

SÄÄKSI 3 4.-10.6.

 

Autti Auris

Könönen Niilo

Kouti Peppi

Raju Cia

Saranen Saara

Vasarainen Kira

 

 

SÄÄKSI 4 30.6.-6.7.

 

Paakkanen Lenni

Kahila Kirsi

Murtoniemi Laura

Näppi Nea

Pellika Ida

Salonen Jenna

 

 

SÄÄKSI 5 6.-12.7.

 

Lampuoti Aaro

Saikkonen Niina

Lempinen Mette

Salin Viivi

Sipola Elli

Velling Heidi

 

 

SÄÄKSI 6 13.-19.7.

 

Könönen Niilo

Leiponen Laura

Myrskog Nea

Peltonen Nella

Sappinen Sanna

Toivonen Amanda

 

 

SÄÄKSI 7 19.-25.7.

 

Laakso Emilio

Jokinen Janni

Olenius Julia

Pulkkinen Vilma

Saarikallio Siru

 

 

SÄÄKSI 8 26.7-1.8.

 

Niklas Hipari

Airikkala Viola

Häkkinen Kerttu

Leinonen Sara

Lawrence Isabel

 

 

SÄÄKSI 9 1.-7.8.

 

Hakkala Tuomas

Koskela Katja

Kaarila Sanni

Niemelä Essi

Sedergren Sini

Seppälä Kaisla

 

 

SUOMENLINNA 4.-10.7.

 

Josefsson Miika

Haataja Kira

Jokilammi Emma

Nieminen Tilda

Rainio Isabel

 

 

KAIROSMAJA 28.7.-4.8.

 

Volitios Nikos

Paulanto Maaria

Pitkänen Kirsi

Salo Sofia

Sevenius Emma

 

 

BERGVIK 1 25.6.-1.7.

 

Oksa Eetu

Korpihalla Jenni

Lehti Lotta

Lindell Elisa

Pulkkinen Emmi

Syrjä Aada

 

 

BERGVIK 2 23.-29.7.

 

Pursiainen Miki

Anttila Jasmin

Aro Vilma

Raekannas Iiris

Tuokko Tara

Sinkkonen Karri

 

 

BERGVIK 3 29.7.-4.8.

 

Syrjä Otto

Saikkonen Niina

Heinonen Arianne

Pulkkinen Lotta

Rosén Susanne

 

 

PÄIVÄRIPARI 1 (Kla) 4.-10.6.

 

Voliotis Nikos

Koskela Katja

Pulkkinen Lotta

Korpihalla Jenni

 

 

PÄIVÄRIPARI 2 (Nvi) 11.-17.6.

 

Saukkola Oscar

Pulkkinen Vilma

Ertolahti Pauliina

 

 

ELÄMÄNNOKKA 1 11.-17.6.

 

Sinkkonen Karri

Antikainen Anna

Isojärvi Inka

Kulha Eerika

Sunila Aino

 

 

ELÄMÄNNOKKA 2 25.6.-1.7.

 

Kaskikallio Ella

Kettula Elina

Malmivuori Nanja

Ruotsalainen Jasmin

Venna Helmi

Eriksson Jesse

 

 

 

 

Leirin työntekijä ottaa sinuun yhteyttä ja kertoo tarkemmista aikatauluista.