Isosvalinnat

Isosvalinnat kesän 2020 ripareille on tehty.

Tarkista kaikki riparit läpi ja etsi oma nimesi.

Mikäli et pääse isoseksi sille riparille, minne sinut on valittu, ota kiireesti yhteyttä Timoon (timo.liimatta@evl.fi, 040 5661475). Ota yhteyttä myös kaikissa muissa ihmetyksissä ja kysymyksissä.

...

Leirin työntekijä ottaa sinuun yhteyttä ja kertoo tarkemmista aikatauluista.

Piispala 2, 1.-7.6., Konf: 14.6. KLA 12 

Jonttu Lehto 
Joanna Pietilä 
Tuomas Rahkila 
Ilona Tolvanen 
Matilda Mäkelä
Micaela Wilkman 

Päiväripari 1 (Kla), 1.-7.6., Konf: 7.6. KLA 12 

?
Jaakko Rantanen 
Emilia Räisänen  
Anna Ylinen 

Sääksi 3, 1.-7.6., Konf: 14.6. KLA 15 

Sonja Koppila 
Nuutti Majoinen 
Ria Alkio
Taria Ruusuvirta 
Tiia Valijärvi 
Adele Vuorinen 

Piispala 3, 7.-13.6., Konf: 14.6. NVI 15 

Ukko Hertell 
Eevi Hippi 
Enni Walldén
Markus Sjöholm 
Tia-Maria Turunen 
Siiri Vuorinen 

Päiväripari 2 (Nvi), 8.-14.6., Konf: 14.6. NVI 11 

Adele Heinonen 
Noora Helsto 
Veera Kämäläinen 
Maaria Paulanto 
Saana Raita 

Sääksi 3B 9.-15.6., Konf: 21.6. KLA 

Ella Malm
Iina Halmela 
Anni Ormo 
Kana Pellinen 
Eppu Santala 
Kira Vasarainen 

Enä-Seppä 22.-28.6., Konf: 5.7. NVI 

Sara Hietanen 
Enna Pursiainen 
Janina Heilimo 
Aada Virtanen 
Veeti Väisänen 

Sääksi 4, 22.6.-28.6., Konf: 5.7. KLA 

Katia Cercas
Sara Paavola 
Nella Peltonen 
Tuomas Puhakka 
Saana Raita 
Sami Savolainen 

Sääksi 5, 29.6.-5.7., Konf: 12.7. NVI 

Anni Ala-Ranta 
Ella Huuskonen 
Aarre Mäkinen 
Inka Nurmela 
Ossi Varvemaa 
Henriikka Väistö 

Sääksi 6, 6.-12.7., Konf: 19.7. KLA 

Klaara Korsisaari 
Olivia Kumpumäki 
Hanna Leppä 
Leevi Lindström 
Pihla Ruusuvuori 
Emma Sevenius 

Sääksi 7, 13.-19.7., Konf: 26.7. KLA 

Noora Helsto 
Veera Kämäläinen 
Eetu Oksa 
Jenni Piispa 
Jaakko Rantanen 
Suvi Saarikallio 

Päiväripari Heinä, 23.-29.7., Konf: 2.8. NVI 

Anni Ala-Ranta 
IIna Halmela 
Jonna Jokinen 
Leevi Lindström 
Anna Ylinen 
Aris Torres

Sääksi 8, 20.-26.7., Konf: 2.8. KLA 

Lina Carlsson 
Kalle Halen 
Adele Heinonen 
Emil Mattsson 
Nanna Niva 
Suvi Scuoppo 

Sääksi 9, 27.7.-2.8., Konf: 9.8. KLA 

Eljas Enckell 
Kira Heino 
Henna Järvinen 
Saara Kyntöjärvi 
Arttu Myllymäki 
Inka Velling 

Bergvik, 28.7.-3.8., Konf: 9.8. NVI 

Matias Ilola 
Katariina Ilves 
Jesse Jääskeläinen 
Jasmin Ruotsalainen 
Merituuli Väisänen 

Sääksi 10, 3.-9.8., Konf: 16.8. KLA 

Aaro Alastalo 
Aleksi Hakala 
Nikola Konttila 
Sanna Leiramo 
Aino Leismala 
Aino Ylitalo 

Päiväripari 3 (Nvi), 5.-11.8., Konf: 16.8. NVI 

Nea Friberg 
Tuukka Heikkinen 
Ella Malm 
Tia-Maria Turunen 
Emma Sevenius